Nasz cel to twoje zdrowie

Witaj w naszych gabinetach

"Bez kontuzji" to miejsce, w którym zadbamy o twoją sprawność.

Większość dolegliwości bólowych, z którymi się zmagamy nie wynika na szczęście z poważnych patologii.  To efekt kumulujących się napięć, stresu, braku czasu dla siebie i braku odpowiedniego ruchu.

Mamy dla Ciebie w związku z tym bardzo dobrą wiadomość. Z wieloma problemami jesteśmy w stanie uporać się dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom i terapii.

Naszym zadaniem jest dokładnie zbadać jakie są przyczyny twojego bólu, wspomóc twój organizm w poradzeniu sobie z nim i pokazać Ci co możesz zrobić żeby dolegliwości nie wracały

Zachęcamy Cię do działania 🙂

Agnieszka i Martyna

dlaczego warto do nas przyjść?

Bez kontuzji- to nie tylko fizjoterapia

Wychodzimy z założenia, że każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje zdrowie. Ale nie każdy musi posiadać odpowiednią wiedzę jak o nie dbać.

Naszą misją jest nie tylko pomóc Ci pozbyć się bólu i niesprawności ale też nauczyć jak możesz zadbać o siebie i zrealizować swoje cele.

Przebiegnięcie maratonu? Wzięcie wnuczka na ręce bez obawy, że „strzeli Ci w krzyżu”? Praca w ogródku bez bólu? Lepsze samopoczucie dzięki regularnej aktywności fizycznej? Odnalezienie sportowej pasji? Poprawa sprawności? Jesteśmy w stanie Ci pomóc. I zrobimy to z radością 🙂 

Indywidualne podejście

U nas nie ma schematów. Zawsze poznajemy twoją historię i tworzymy terapię lub trening "szyty na miarę".

Zgrany zespół

Korzystamy wzajemnie ze swojej wiedzy i konsultujemy się ze specjalistami żeby zapewnić Ci najlepszą opiekę.

Edukacja

Uczymy Cię co możesz zrobić żeby dolegliwości nie wracały. I jak dbać na co dzień o swój organizm.

Pasja

Uwielbiamy naszą pracę i pomaganie. Dlatego zawsze możesz liczyć na dobre słowo i uśmiech.

nasz team

Poznajmy się

Połączenie wiedzy fizjoterapeutycznej i trenerskiej to zdecydowanie nasza mocna strona.
co mówią o nas pacjenci?

Opinie

Anna Wamka
Anna Wamka
2022-09-17
Serdecznie Polecam Agnieszkę! Nie raz pomogła mi w kryzysowych sytuacjach bólowych. Za każdym razem jestem pełna podziwu dla jej profesjonalizmu i wspaniałego podejścia do pacjenta !
Magda Bukowska
Magda Bukowska
2022-09-06
Najlepsza 🙂 - profesjonalizm, całościowe spojrzenie i podejście do pacjenta, trafna diagnoza i dalsze prowadzenie
Natalia Be.
Natalia Be.
2021-07-21
Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta holistyczne. Jeśli coś budzi wątpliwości p. Agnieszki -wysyła do dalszej diagnostyki, żeby nie prowadzić w ciemno i nie zrobić nikomu krzywdy. Podziwiam za wiedzę i chęć stałego kształcenia się. Korzystałam z pomocy wielu specjalistów i fizjoterapeutów- to jest mój nr 1, którą polecę każdemu z czystym sumieniem.
Jarek S.
Jarek S.
2021-06-04
Do Pani Agnieszki chodzę już od kilku lat: profilaktyka a czasami trzeba "coś naprawiać". Bardzo empatyczna osoba, która wysłucha i potrafi pomóc. Sama pomoc nie kończy się tylko w gabinecie. W pełni profesjonalne podejście. Oczywiście wymaga to pełnej współpracy i naszego zaangażowania. Mam do Pani Agnieszki zaufanie i zdecydowanie polecam jej usługi. Ja na pewno nadal będę umawiał się systematycznie na kolejne wizyty.
Aleksandra Samolej
Aleksandra Samolej
2021-05-13
Pani Agnieszka od lat zajmuję się całą moją rodziną na czele z mną. Z powodzeniem likwiduje mniejsze i większe urazy, łagodzi dolegliwości bólowe, pomaga dojść do formy po długotrwałych i przewlekłych chorobach , wskazuje drogę dalszego postępowania i zawsze służy radą i pomocą. W swej pracy cechuje ją duży profesjonalizm i zaangażowanie. Wiele razy polecaliśmy ją swoim bliskim i znajomym, którzy do dziś korzystają z jej zabiegów. Uważam że jest fachowcem w swej dziedzinie. GORĄCO POLECAM!!!!!
Renata Hiller
Renata Hiller
2021-05-06
Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Szybka i trafna diagnoza pomogła pozbyć się ogromnego bólu pleców spowodowanego pracą biurową. Jedynym problemem było znalezienie wolnego terminu co tylko potwierdza że Pani fizjo pomaga bardzo wielu cierpiącym osobom :))
Magdalena Kiszczeńska
Magdalena Kiszczeńska
2021-05-06
Najlepsza fizjoterapeutka w Szczecinie. Polecam z całego serca. Dzięki niej mogę normalnie funkcjonować i spać spokojnie bez bólu kręgosłupa.
Patrycja Reiwer
Patrycja Reiwer
2021-05-05
Polecam z całego serducha.
Marcin Suproń
Marcin Suproń
2021-05-03
Po 3ch msc diagnozowania przez różnych lekarzy, wykonania dziesiątek badań, po pogłębionym wywiadzie odkryła przyczynę i zaaplikowała skuteczne rozwiązanie... w trakcie 1 wizyty!!! Fachowiec, o olbrzymim doświadczeniu praktycznym, otwartym umyśle i rozległej wiedzy nie tylko fizjoterapeutycznej co pozawala widzieć problem holistyczne a nie w wąskim,ograniczonym zakresie. P O L E C A M bez wachania👍

Brak produktów w koszyku.